صفحه اصلی سقف کاذب و کناف کناف Tv-Set مدل های جدید ست دکور پشت تلویزیون و تزیینات اتاق نشیمن

مدل های جدید ست دکور پشت تلویزیون و تزیینات اتاق نشیمن

دکور پشت تلویزیون

در این مطلب به معرفی نمونه هایی زیبا و منحصر بفرد از مدل های جدید دکور پشت تلویزیون در اتاق نشیمن خانه می پردازیم که بهمراه خود زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون کلی خانه منتقل می کنند.

همانطور که می دانید جز جدایی ناپذیر هر تلویزیونی، دکور پشت تلویزیون مربوط به این دستگاه است در نتیجه هر تلویزیونی که انتخاب کنید باید بدنبال دکور مناسب با دکوراسیون اتاق نشیمن و خود تلویزیون نیز باشید. دکور پشت تلویزیون علاوه بر جنبه زیبایی که بر دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی می گذارد کاربرد بسیار مهمی دیگری هم دارد. البته تعدادی از افراد با نصب تلویزیون خود بروی دیوار از میز استفاده نمی کنند و نهایتا به نصب کردن تخته چوبی ساده بروی دیوار اکتفا می کنند که در فضاهای کوچک بسیار مناسب و کاربردی نیز هستند. باید توجه داشته باشید که هر تلویزیونی به میز مخصوص خود نیاز دارد برای تلویزیون های بزرگ نیاز به فضای بزرگتر دارید و برای تلویزیونی محدب شکل باید میزی مناسب با همان طرح انتخاب کرده باشید.

گذشته از این مورد باید دکوری که برای تلویزیون خود انتخاب می کنید با سبک دکوارسیون محیط نشیمن و پذیرایی شما بخورد. برای سبک مدرن می توانید از میز های چوبی، ام دی اف و فلزی با طرح های کاملا ساده و خطوط ظریف استفاده کنید. میز ها و قفسه هایی که بدون پایه هستند و به دیوار متصل می شوند نیز گزینه بسیار مناسبی برای سبک دکوراسیون مدرن در اتاق نشیمن هستند. برای دکوراسیون های سنتی، میز هایی با پایه های تاج دار بهمراه نقش های منبت کاری شده را انتخاب کنید. با حفظ هماهنگی بین میز تلویزیون و سایز اجزای دکوراسیون اتاق نشیمن، mugla escortهارمونی و هماهنگی در بین دکوراسیون خانه را حفظ کرده اید که باعث دلپسندتر شدن جلوه خانه شما خواهند شد. اگر هیچکدام از طرح های میز تلویزیون را پسند نکردید می توانید خودتان دست به کار شوید و مدل مورد نظر خود را طراحی کنید. سعی کنید مدل دکور پشت تلویزیون مورد علاقه خود را طراحی کنید و با دادن طرح به افراد حرفه ای و متخصص مدل مورد نظر خود را سفارش دهید. جنس موادی که انتخاب می کنید می تواند تا حدود زیادی به بودجه شما بستگی داشته باشد که معمولا مدل های چوبی از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. در شکل های زیر تعدادی از جدیدترین مدل های دکور پشت تلویزیون را مشاهده خواهید کرد.

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

دکور پشت تلویزیون

 

 

 

 

نوآوران جهان پلاست

سفارش کار

سفارش کار

برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۴۱۵۰۵۸۰۳  آقای مرتضی رودی تماس بگیرید.

ایمیل: info@jahanpelast.com

وب سایت: jahanpelast.com

کانال تلگرام نوآوران جهان پلاست
  • طراحی دکور و تزیین دیوار پشت تلویزیون

    tv-set

    طراحی دکور و تزیین دیوار پشت تلویزیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.